Ugrás a menühöz Ugrás a tartalomhoz
2012. május 23., szerda - Dezső

A(z) Csendes éj címkéhez tartozó cikkek / blogok listája:


2010. december 26.  15:30

Elrabolták és leitatták a Mikulást

Elrabolták és leitatták a Mikulást
Egy kétméteres, papírmaséból készült Télapót emelt el a köztéri karácsonyfa alól szombat este egy férfi az észak-ukrajnai Szumi megyében, majd sétálni indult vele - adta hírül vasárnap az ukrán TSZN televíziós híradóműsor.
2009. szeptember 20.  17:56

Grammy-díjas meditál együtt a pestiekkel

Grammy-díjas meditál együtt a pestiekkel
Budapesten koncertezik október 5-én Andreas Vollenweider; a Grammy-díjas svájci elektro-akusztikus hárfaművész Fresh Air Orchestra nevű csapata kíséretében idén megjelent új albumát, az Air-t mutatja be a Petőfi Csarnokban.
2009. szeptember 19.  08:20

A sztár elájult a színpadon

A sztár elájult a színpadon
Elájult Leonard Cohen kanadai folkénekes a spanyolországi Valenciában tartott koncertjén pénteken, s emiatt az előadást félbe kellett szakítani a spanyol média szerint.
2009. szeptember 10.  10:57

Kincset veszítettek el a metrón

Kincset veszítettek el a metrón
 A metrón felejtette kincset érő hegedűjét egy japán lány az osztrák fővárosban, de szerencsére harmadnapra megkerült a hangszer.
2009. szeptember 8.  13:30

Hétfőn temetik a dívát

Hétfőn temetik a dívát
Szeptember 14-én 15 órakor lesz Kishonti Ildikó színművész hamvasztás utáni búcsúztatója Budapesten, a Fiumei úti sírkert szóróparcellájában.
2009. szeptember 7.  08:36

A világ legjobban elzárt vidékei

A világ legjobban elzárt vidékei
Oroszország az az állam, ahol a terület legnagyobb hányada távol van a civilizációtól: a terület 60 százalékán 2-3 nap szükséges ahhoz, hogy az ott élők eljussanak a legközelebbi, legalább 50 ezres lakosú településre.
2008. december 22.  10:54

A magyarok nem állnak a jobboldalra

A magyarok nem állnak a jobboldalra
A mozgólépcsőn lehetőleg jobb oldalon kell utazni és a bal oldalt szabadon kell hagyni a siető utasok számára – rendelkezik a BKV utazási feltételek/egyéb feltételek alpontjában. Tán egy évtizede – ha nem több – öles betűkkel is hirdették volt az aluljárókban az új, nyugati módit, hátha leesik valakinek, kiről-miről van szó, aztán a feliratok is eltűntek és a szokásjog sem változott: aki siet, induljon el időben, de rám ne számítson! Még a mozgólépcsőn sem! Kurva élet!

A Kultúrpart programajánlója