Az FBI is nyomoz az illegális filmletöltés ügyében
A filmstúdió úgy nyilatkozott, a kiszivárogtatott film a végleges műnek "egy lopott, befejezetlen és korai változata". Akik látták ezt a verziót, azt mondják, még a színészekre erősített vezetékek is látszanak.
A stúdió egy nyilatkozatban közölte, mihelyt tudomást szereztek az online "forgalmazásról", azonnal kapcsolatba léptek a hatóságokkal, és bevonták a filmet.
A film elején olvasható a vizuális effekteket készítő, ausztrál cég, a Rising Sun Pictures neve, akik dolgoztak a filmen, de nincs bizonyíték arra, hogy közük lenne a kiszivárogtatáshoz.
A szerzői jogok lopása ellen fellépő szövetség (FACT) azt mondja, szokatlan ez a fajta kiszivárogtatás, mert az utóbbi években megszigorították a filmkibocsátás előtti biztonsági intézkedéseket, az egész filmekhez való hozzájutás lehetősége pedig igen korlátozott, még az utómunkálatokra is csak kisebb részletekben vihetők el a filmek.



