Szerepe szerint legalább is átoperálták Várkonyi Esztert. Az Intim fejlövés című filmben az esküvője előtt nem sokkal előtt bejelenti szerelmének nagy titkát: "előző életében" férfi volt.
Szabó Győző korábbi szerepeiben kimondottan férfias szerepeket alakított, így aztán nem volt könnyű helyzetben, amikor az Intim fejlövés című filmben a partnere, Éva (Várkonyi Eszter) az esküvő előtt megemlíti Gábornak (Szabó Győző), hogy ő valójában férfi volt, de átoperáltatta magát.
Szabó Győzőnek van egy-két transzvesztita ismerőse, de mégsem volt könnyű megbírkóznia a szereppel. A rendező szerencsére elégedett Győző munkájával, ahogy Várkonyi Eszterrel is. Pedig a párnak az első fotgatási napon egy szexjelenetet kellett felvennie.
Az Intim fejlövés a 40. Filmszemle egyik sikerfilmje volt - és csak reménykedhetünk, hogy a közönség is szeretni fogja.