Kobrák martak meg többmillió embert

A produkció másik erénye, hogy a látványos akciófilmek tipikus közönségén, azaz a 25 év alatti férfiakon kívül más nézőrétegeket is meg tudott szólítani, gyakorlatilag családi filmként csalogatta a szórakozni vágyókat.
A rendező nem ül a babérjain, máris belefogott a G.I. Joe 2 előkészítésébe, miközben az új Tarzanon is dolgozik. A Variety azon kérdésére, hogy ki játssza majd Jane-t, illetve a majomembert, Sommers azt válaszolja, hogy rengeteg fiatal női sztár van, tehát a női főszereplővel nem lesz gond.
Ám mivel Brad Pitt vagy Tom Cruise már jó negyvenes, miközben Tarzan csupán huszonéves, olyan tehetségre van szükség, aki most válik nagy sztárrá: mint például Channing Tatum, a G.I. Joe egyik főszereplője.
Ajánlott olvasmány
Minőségi limonádé
A legsármosabb magyar



