Ugrás a menühöz Ugrás a tartalomhoz
2012. február 12. vasárnap
Lídia, Lívia
06:53
17:03
Belépés
ok

„Soha nem csináltam még ilyet, de Michael Jacksonért megéri”

Cikk nyomtatása

Cikk továbbküldése

2009. szeptember 26. 10:02
Már egy napja sorban állnak a Jackson-filmre szóló jegyekért az amerikai rajongók, pedig csak vasárnaptól árulják a jegyeket.
A This Is It című dokumentumalkotást az énekes visszatérését előkészítő próbák felvételeiből állították össze, és október végén kerül a mozikba.

Az elővételben kapható jegyekért sorakozó rajongók a Los Angeles-i Nokia Színház előtt vertek tábort. "Soha életemben nem csináltam még ilyet, de Michael Jacksonért megéri" - mondta Sally Rubio, a sor élén állók egyike. A jegyeket csak vasárnap kezdik árulni, ami azt jelenti, hogy az elszánt érdeklődőknek napokig kell kitartaniuk.

A filmet csak két hétig vetítik az amerikai mozik, így minden jegynek nagy értéke van.
Sok várakozó székkel és esernyővel felszerelkezve érkezett a hosszú sorban állásra. A filmben érdekelt AEG Live, amely a koncertsorozatot is szervezte, kikötötte, hogy a rajongók nem állíthatnak fel sátrakat, nem főzhetnek és alkoholt sem fogyaszthatnak a várakozás napjai-órái alatt.

A sorban állók közül az első ötszáz különleges jegyet kap, amelyet maga Jackson tervezett a londoni koncertre. "Azt hallottam, hogy a jegyek nagyon szépek" - mondta Rubio. A nyugati parti nagyváros L.A. Live komplexumában helyet foglaló Regal Cinemas Stadium filmszínháza az egyedüli helyszín, ahol a Jackson által tervezett jegyeket árusítják.

A filmet október 28-án kezdik vetíteni az amerikai mozik, Los Angelesben azonban már október 27-én játszani fogják.

A This Is It Jackson régi munkatársának, Kenny Ortegának a rendezésében készült. A filmes szakember száz órányi, kulisszák mögötti felvételből válogathatott. A filmbe barátokkal és a családtagokkal készült interjúfelvételek is bekerültek.
2 hozzászólás

Stabi 2009. szeptember 27. 07:45

Király!

Dodi 2009. szeptember 27. 15:14

Már megvannak a jegyek ;)

Nyereményjáték

Január 26-tól a mozikban a három Oscar-jelölést nyert SUSZTER, SZABÓ, BAKA, KÉM. Válaszolj a kérdéseinkre, a helyes válaszokat beküldők között 3 db SUSZTER, SZABÓ, BAKA, KÉM című le Carré regényt sorsolunk ki.


Klikk a játékhoz »
H i r d e t é s

A Kultúrpart programajánlója

Illeszd be a saját oldaladra! Katt ide!

Másold ki a fenti kódot, illeszd be az oldalad forrásába, így az olvasóid mindig értesülhetnek a Kultúrpart programajánlatairól.

F u t á r    a j á n l a t