Ugrás a menühöz Ugrás a tartalomhoz
2012. május 24., csütörtök - Eszter, Eliza
Az európai nemzeti parkok napja (1994)

Ez ám a börleszk: Aguilera az Alkonyat férfisztárjával!

2009. november 22.  09:26
címkék: FilmFilmsztárokPop
Christina Agulera jó kis társaságba keveredett. A díszes kompániában ott van Cher, Stanely Tucci, de még a Twilight sztárja, Cam Gigandet is!

Van, akinek kevés a világhír. Christina Aguilera, az elmúlt évek egyik legsikeresebb énekesnője nem elégszik meg a neki jutó sikerrel, új, az eddigieknél is izgalmasabb terepre merészkedett: elvállalta élete első filmfőszerepét. Igaz, a dalolásról a kamerák előtt sem mond le. A Burlesque című filmben kisvárosi lányt játszik, aki Los Angelesbe költözik, és egy lokálban vállal énekesnői szerepet.

A klub vezetőjét Cher alakítja, a férfi főszerepet pedig a Grace klinika sármos plasztikai sebésze, Eric Dane vállalta. Őt legutóbb a Marley meg én-ben láthatta a közönség, legközelebb pedig a Valentin nap (Valentine’s Day, hazai bemutató: február 11.) című romantikus vígjátékban bolondozik csupa világsztár oldalán. A Burlesque további szerepeiben számos jól ismert színész domborít: Stanley Tucci, Allan Cumming, és a Twilight-filmekben szereplő Cam Gigandet.

A forgatás már megkezdődött, de az újságírók szigorú kizárásával folyik: csupán egy-két fotósnak sikerült rövid időre a sztárok közelébe jutnia. A nyilvánosságra került képek tanúsága szerint Christina Aguilera lazán és vidáman dolgozik, még csak lámpalázasnak sem tűnik: egyedül a külső felvételek hosszú munkanapjainak kikerülhetetlen túl erős napfény aggasztja.
Szólj hozzá!

Megjelenített név * :

A Kultúrpart programajánlója