Ugrás a menühöz Ugrás a tartalomhoz
2012. február 11. szombat
Bertold, Marietta
06:54
17:02
Belépés
ok

Jó politikai kapcsolatokkal - felvétel álommunkára

Cikk nyomtatása

Cikk továbbküldése

2010. április 29. 12:55
A New York-i, a pozsonyi és a prágai magyar kulturális intézet élére keresnek vezetőt
Kultúrát vinni New York utcáira
A New York-i, a pozsonyi és a prágai magyar kulturális intézet igazgatói álláshelyére hirdetett pályázatot az oktatási és kulturális miniszter a Balassi Intézet útján.

"A pályázatok kiírása a folyamatos működés biztosítása érdekében szükséges, ugyanis mindhárom intézetben 2010. június 30-án jár le az igazgató megbízatása" - olvasható a Balassi Intézet közleményében. A pályázatokat a Balassi Intézethez lehet benyújtani május 31-ig, az elbírálás határideje június 30.

A kinevezendő igazgató személyéről - a bíráló bizottság javaslatát figyelembe véve - a szakminiszter dönt. "Tekintettel a pályázati eljárás hosszára, az új igazgatókat a következő kormány szakminisztere nevezi ki" - közölte az intézet.

A részletes pályázati kiírásokat a Balassi Intézet honlapján - www.balassi-intezet.hu - is közzéteszik. New Yorkban Orsós László Jakab, Pozsonyban Krasztev Péter, Prágában Varga György megbízatása jár le nyáron.
Forrás: MTI

Nyereményjáték

Január 26-tól a mozikban a három Oscar-jelölést nyert SUSZTER, SZABÓ, BAKA, KÉM. Válaszolj a kérdéseinkre, a helyes válaszokat beküldők között 3 db SUSZTER, SZABÓ, BAKA, KÉM című le Carré regényt sorsolunk ki.


Klikk a játékhoz »
H i r d e t é s

A Kultúrpart programajánlója

Illeszd be a saját oldaladra! Katt ide!

Másold ki a fenti kódot, illeszd be az oldalad forrásába, így az olvasóid mindig értesülhetnek a Kultúrpart programajánlatairól.

F u t á r    a j á n l a t