Ugrás a menühöz Ugrás a tartalomhoz
2012. május 26., szombat - Fülöp, Evelin

Vírus támadta meg Eperjes Károly szervezetét

2010. február 19.  11:45
Vírus okozta Eperjes Károly betegségét, amely a szervezet jelentős folyadékvesztésével jár, mondta el pénteken a veszprémi Petőfi Színház sajtófőnöke.

"A Kossuth- és Jászai Mari díjas színművész, a színház művészeti tanácsadója az egyik fővárosi kórházban teljes kivizsgáláson esett át, jól van, de a teljes felgyógyulása érdekében még néhány napot az egészségügyi intézményben kell töltenie" - mondta Varga Róbert.

Mint hozzátette, a művész megerősítette, hogy szerdán délután Budapesten a Bazsalikom gyógyszertárban lett rosszul, eszméletét vesztette és kórházba vitték.


"Eperjes Károly arra kéri az érte aggódókat, hogy a kórházban ne látogassák, ugyanakkor köszönetét fejezi ki az intézmény orvosainak, ápolóinak a lelkiismeretes munkájukér"t - mondta a veszprémi színház szóvivője. Tájékoztatása szerint Eperjes Károly reméli, hogy hamarosan visszatérhet a színpadra.

Veszprémben a Pillantás a hídról című darab Alfieri szerepét játszotta Eperjes Károly, és azt most Oberfrank Pál, a teátrum frissen kinevezett igazgatója veszi át.
Szólj hozzá!

Megjelenített név * :

A Kultúrpart programajánlója